Радіо
- Готово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (68) 011-50-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Готово до відправкиРадіо
Ціну уточнюйте
+380 (68) 011-50-72
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач приймає трансляції радіостанцій у FM і AM діапазоні, а також відтворює аудіофайли у форматі MP3/WMA (музика та аудіокниги).

Технічні характеристики:
Частотний діапазон:
- FM 88-108 MHz
- SW 3,4-23.0 MHz
- AM 530-1600 KHz
Живлення:
- заряд акумулятора від мережі 220V/50Hz
- робота від батарейок (велика кругла ― 2 шт.)
- акумулятор
Ліхтарик:
- LED два режими
Функції:
- відтворення аудіо файлів у форматі MP3 з картки пам'яті SD та флешки
- режим перемикання треків за допомогою кнопок на панелі
- радіо - механічний перемикач частот
- механічний пошук радіохвиль
- вбудований акумулятор
- механічне регулювання гучності
- робота від вбудованого акумулятора; або батарейок (велика кругла) 2 шт;заряд акумулятора від мережі 220 в.
- ліхтар LED два режими

Розмір:
- довжина 16,5 см.
- ширина 7,7 см.
- висота 10,5 см.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Приймач |
| Особливості | Картрідер, Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

