Новинка

Комп'ютерний столик, Столик для сніданку (60х40 см), DVS
- Готово до відправки
- Код: 760389-24
1 750 ₴
875 ₴
-50%
+380 (68) 011-50-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний столик, Столик для сніданку (60х40 см), DVS
Це універсальне та стильне рішення для комфортного використання ноутбука, планшета або прийому їжі прямо на дивані, ліжку або у будь-якому зручному місці. Він виконаний із міцних та легких матеріалів: стільниця із МДФ, металеві ніжки та пластикова фурнітура. Завдяки виїмці під планшет (до 23 дюймів) та знімному підскляннику ви зможете працювати, дивитися фільми або снідати, не встаючи з ліжка. Протиковзні ніжки забезпечують стійкість на різних поверхнях. У складеному вигляді столик займає мінімум місця - легко розміщується за шафою або в багажнику автомобіля.

Переваги
- Комфортний у використанні
- Якісні матеріали
- Складна конструкція
- Протиковзкі ніжки
- Підходить для планшета, ноутбука та їжі
- Стильний зовнішній вигляд





Характеристики
- Особливості: знімний підсклянник та виїмка під планшет
- Максимальна діагональ пристрою: до 23 дюймів
- Розмір виїмки: 26,5×1,2 см
- Діаметр підсклянника: 7 см
- Розмір стільниці: 60×40 см
- Висота: 28 см (складений - 7 см)
- Матеріал стільниці: МДФ
- Матеріал ніжок: метал
- Матеріал фурнітури: пластик

| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 г |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Стан | Нове |
| Тип | Столик |
| Тип призначення | Комп'ютерний столик, Столик для сніданку (60х40 см) |
| Тип охолодження | Немає |
- Ціна: 875 ₴









