Новинка

Підвісна гойдалка (80 см, До 150 кг), Садова гойдалка для весняно-літнього відпочинку, DVS
- Готово до відправки
- Код: 760363-29
3 900 ₴
1 950 ₴
-50%
+380 (68) 011-50-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна гойдалка (80 см, До 150 кг), Садова гойдалка для весняно-літнього відпочинку, DVS
Це ідеальний варіант для відпочинку та прикраси простору. Завдяки широкому сидінню, високій спинці та контурній формі, крісло забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні. Суцільне щільне плетіння виконане з товстого шнура плетеного, натягнутого на міцний металевий каркас. Крісло можна підвішувати двома способами - на один або два гачки, а у складеному вигляді воно займає мінімум місця.

Переваги
- Сучасний стиль - естетично вписується в інтер'єр та екстер'єр
- Контурна форма з широкою посадкою та високою спинкою для комфорту
- Міцне плетіння з товстого шнура та посилені металеві обручі
- Подвійні підвісні канати забезпечують надійність.
- Можливість кріплення на один або два гачки
- Ідеально для балкона, тераси, саду, дачі чи квартири
- Складається і не займає багато місця
- Підходить для дітей та дорослих – витримує до 150 кг.




Характеристики
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Ширина сидіння: 80 см
- Глибина сидіння: 60 см
- Довжина підвісних мотузок: 100 см
- Матеріал конструкції: метал
- Матеріал обплетення: міцний тканинний шнур
- Металеві обручі: є

| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 400 мм |
| Ширина сидіння | 800 мм |
| Основні | |
| Діаметр несучої труби | 22 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підвісні гойдалки (80 см, До 150 кг), Садові гойдалки для весняно-літнього відпочинку |
- Ціна: 1 950 ₴









