Новинка

Відлякувач гризунів для квартири (до 40 m2), Ультразвук від комах, DVS
- Готово до відправки
- Код: 760297-23
930 ₴
465 ₴
-50%
+380 (68) 011-50-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач гризунів для квартири (до 40 m2), Ультразвук від комах, DVS
Це сучасний та безпечний пристрый захисту від гризунів та комах. Пристрій генерує ультразвукові хвилі спеціального формату, які впливають на слухову та нервову систему шкідників, змушуючи їх залишити приміщення.

При цьому ультразвук не чутний для людей та більшості домашніх тварин (крім гризунів, таких як хом'яки). Завдяки автоматичній зміні частоти ультразвуку, шкідники не звикають до дії, що робить прилад ефективним у довгостроковій перспективі.

Пристрій оснащений функцією тестування – натиснувши кнопку, можна почути звук у межах чутності людини, що підтверджує, що прилад працює.
Переваги
- Ефективно відлякує гризунів та комах – впливає ультразвуком на їхню нервову систему.
- Автоматична зміна частоти – запобігає звиканню шкідників.
- Безпечний для людей та домашніх тварин – не випромінює шкідливих речовин та не впливає на кішок та собак.
- Не заважає роботі побутової електроніки - не створює перешкод для ТБ, радіо, сигналізації та ін.
- Економічне енергоспоживання – використовує лише 2 Вт.
- Простота використання – просто підключіть до мережі і прилад почне працювати.
- Функція тестування можна перевірити роботу приладу вручну.
- Захищає приміщення до 40 м - підходить для квартир, будинків, офісів і складів.


Характеристики
- Діапазон частот: 24 000 - 45 000 Гц (безступінчасте регулювання)
- Звуковий тиск: 85 dB (на виході з динаміка)
- Площа, що захищається: до 40 м² (одне приміщення)
- Джерело живлення: AC 230V, 50 Hz/DC 9V-200mA
- Потужність: 2 Вт
- Матеріал корпусу: негорючий ABS-пластик
- Розміри: 140 × 70 × 90 мм
- Довжина кабелю: 1,1 м

| Основні | |
|---|---|
| Вид шкідника | Гризуни, Миші, Щури |
| Зона дії | 40 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Відлякувач гризунів для квартири (до 40 m2), Ультразвук від комах |
- Ціна: 465 ₴









